Egy bajai labdarúgó utánpótlás egyesület hétköznapjai,eredményei.

Rovatok

Friss topikok

Már Pécsett is tisztelnek minket

2007.11.11. 12:02 szaszik

Szombaton az utánpótlásáról legendásan híres PMFC csapataihoz látogattak ifjaink. U-15-öseink papíron  rangadót játszottak a 3. helyezett hazaiakkal. A játék képe alapján azonban akár több góllall is nyerhettek volna. A csapat a bajnokságban lőtt jubileumi  100. gólját Sas Dominik szerezte.
U- 13-as együttesünk hozta a kötelezőt s begyűjtötte a 3 pontot.
Eredmények:

U-15:

PMFC-Kinderball SE      1-8
Gl.: Sas D.5, Márkus G., Balázs D., Hernády D.
Kovács József edző értékelése:

A mérkőzés az elején eldőlt Sas D. góljaival. A félidő 6-0 -ján elaludva kényelmes játék a 2. félidőben.Magyar átok, hogy nem annyi gólt szerzünk, amennyit lehetne.

U-13:

PMFC-Kinderball SE       0-2
Gl.: Kreisz Z., Valter T.
Kovács József:

Szégyenteljes hozzáállással , a szezon leggyengébb játékával minimális győzelem a Pécs jóval fiatalabb csapata ellen.